مقالات عمومی

مدل نقاشی مداد رنگی منظره ، ۱۵ عکس از زیباترین مدل های نقاشی با مداد رنگی

مدل نقاشی مداد رنگی منظره

مدل نقاشی مداد رنگی منظره

مداد رنگی یکی از ابزارهای بسیار کاربردی برای همه نقاشان است . توصیه می شود هنرجویانی که قصد یادگیری نقاشی حرفه ای را دارند حتما در ابتدا با نقاشی با مداد رنگی و همچنین با مدل های نقاشی با مداد رنگی مخصوصا مدل نقاشی مداد رنگی منظره آشنا باشند. برای کار با مداد رنگی باید صبر و حوصله کافی داشته باشید تا بتوانید نتیجه دلخواه خود را دریافت کنید . قسمت مغزی مداد های رنگی به اندازه مداد های مخصوص کارهای گرافیکی سخت نیست و تقریبا برای کارهای نقاشی نرم است . در نتیجه می توانید این وسیله کاربردی و مقرون به صرفه را بر روی اکثر کاغذها چه زبر و چه نرم و با کیفیت استفاده کنید . به دلیل وجود رنگدانه های مختلف در مغزی مداد رنگی می توانید هر رنگ دلخواهی که به آن علاقه مند هستید را در بازار بیابید .

طرح های نقاشی منظره با مداد رنگی

در این طرح باید با توجه به نوع سوژه مورد نظر خود، نوع کاغذ را نیز انتخاب کنید . اگر طرح نقاشی مداد رنگی شما نیازمند کار زیاد و رعایت جزئیات بالا است سعی کنید از کاغذها و مقواهای فشرده که دارای سطح صاف تری هستند استفاده کنید .

مدل نقاشی مداد رنگی منظره ساده

در هنگام مشاهده مدل های نقاشی با مداد رنگی توجه به جزئیات بسیار مهم است . در نتیجه بهتر است در ابتدا با  طرح ساده آن آشنا شوید و پس از تمرین و رعایت جزئیات آن ، با مدل نقاشی مداد رنگی حرفه ای آشنا شده و نکات آن را مد نظر قرار دهید .

طرح های نقاشی چهره مناسب مداد رنگ را هم از دست ندید.

مدل نقاشی مداد رنگی حرفه ای

برای آنکه به یک طرح نقاشی مداد رنگی جذاب و طبیعی برسید باید تکنیک های مختلفی  مانند نحوه فشار دست بر روی کاغذ ، کم و زیاد کردن غلظت رنگ ها ، استفاده درست از قلموها ، روشن کردن طرح با مداد رنگی و… را به درستی به کارگیرید . برای مثال برای کشیدن آب ، در این مدل نقاشی مداد رنگی زیبا باید بتوانید آب را طوری بکشید که علاوه بر آنکه طبیعی جلوه کند از حالت بسیار واقعی نیز برخوردار باشد . استفاده درست از رنگ ها و تکنیک های نقاشی ای که بیان شد در ادامه کار بسیار مهم هستند.

مدل نقاشی با مداد رنگی طبیعت

مدل نقاشی با مداد رنگی منظره کودکان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *