درباره ما

Home » درباره ما

در آرتا هنری انواع ابزار نقاشی مورد استفاده در تکنیک های مختلف از مبتدی تا حرفه ای را عرضه میکنیم و سعی و هدف ما ایجاد ارتباط بهتر با شما و جلب رضایت روز افزون شماست.

سال ۹۹ آرتا ۹ ساله می شود و نتیجه این ۹ سال تلاش و ارتباط با شما عزیزان را در زیر مجموعه ای با عنوان آرتاهنری در این سایت به شما عرضه خواهیم کرد.

چطور اعتماد کنم؟

قطعا میدانید که داشتن پروانه کسب تایید شده توسط وزارت صنعت معدن و تجارت کل کشور، قابل اعتماد ترین مجوز برای یک فروشگاه است:

در ضمن پیام های رضایت مشتریان مارا می توانید داخل اینستاگرام ببینید. وارد صفحه اینستاگرام آرتا شوید و پربازدید ترین هایلایت ما را مشاهده کنید.

 

تاریخچه آرتا تحریر

 
 
 • ۱۳۹۰

   

  آغاز کار ما

  سال ۹۰ شروع کردیم. از یک فروشگاه کوچک در یک کوچه نسبتا کم رفت و آمد(سنگتراشها)،اما نزدیک به دانشگاه هنر اصفهان. نیمه ی دوم سال یک موقعیت خوب ایجاد شد و فروشگاه را به خیابان اصلی منتقل کردیم و تا امروز درکنار شما هستیم و خواهیم ماند.

 • ۱۳۹۵

  ورود به بازار آنلاین

  پس از فراز و نشیب های زیاد، سال ۹۵ تصمیم گرفتیم در دنیای دیجیتال هم راهی برای ارتباط با شما ایجاد کنیم. سال ۹۷ این موضوع جدی تر شد

   

  ۱۳۹۵

 • ۱۳۹۷

   

  توسعه ارتباطات آرتا

  از سال ۹۷ توانستیم با شما عزیزان در سرتاسر کشور ایران ارتباط برقرار کنیم و تا الان تقریبا به نیمی از استان های کشور کالا ارسال کرده ایم.

 • ۱۳۹۸

  آرتا هنری

  دی ماه ۹۸ به این نتیجه رسیدیم که بهتر است که با شما هنر دوستان عزیز رابطه حرفه ای تر و عمیق تری برقرار کنیم و فروشگاه اینترنتی آرتا هنری را راه اندازی کردیم. سایت آرتا هنری نتیجه چندین سال تجربه و کار حرفه ای در حوزه لوازم نقاشی است.

   

  ۱۳۹۸

تفاوت ما

 
 

تفاوتی که ما داریم این است که بیشترین اعتماد را به شما داریم، مثلا ما با لبخند هم پس میگیریم هم تعویض میکنیم(نگران نباشید، لبخند شما را از پشت تلفن هم میفهمیم)

فرق ما این است که فقط یک فروشگاه نیستیم و شما هم تنها برای ما مشتری نیستید، خیلی علاقمندیم به یک رابطه نزدیک و دوطرفه با شما.

آموزش ها و مقالات تحصصی ما در زمینه لوازم نقاشی و نقاشی نشانه تعلق خاطر ما به این فعالیت هنری است. این یکی از مهمترین اشتراکات ما و شما است.

آرتا تحریر

مشتاقانه پاسخگوی شما در واتساپ هستیم.

سبد خرید فروشگاه

ورود به سایت