در آرتا هنری انواع ابزار نقاشی مورد استفاده در تکنیک های مختلف از مبتدی تا حرفه ای را عرضه میکنیم و سعی و هدف ما ایجاد ارتباط بهتر با شما و جلب رضایت روز افزون شماست.

سال 1401 آرتا 11 ساله می شود و نتیجه این 11 سال تلاش و ارتباط با شما عزیزان را در زیر مجموعه ای با عنوان آرتاهنری در این سایت به شما عرضه خواهیم کرد.

چطور اعتماد کنیم؟

قطعا میدانید که داشتن پروانه کسب تایید شده توسط وزارت صنعت معدن و تجارت کل کشور، قابل اعتماد ترین مجوز برای یک فروشگاه است.

در ضمن پیام های رضایت مشتریان مارا می توانید داخل اینستاگرام ببینید. وارد صفحه اینستاگرام آرتا شوید و پربازدید ترین هایلایت ما را مشاهده کنید.

تاریخپه آرتا تحریر

1390

آغاز کار

سال ۹۰ شروع کردیم. از یک فروشگاه کوچک در یک کوچه نسبتا کم رفت و آمد(سنگتراشها)،اما نزدیک به دانشگاه هنر اصفهان. نیمه ی دوم سال یک موقعیت خوب ایجاد شد و فروشگاه را به خیابان اصلی منتقل کردیم و تا امروز درکنار شما هستیم و خواهیم ماند.

1395

ورود به بازار آنلاین

پس از فراز و نشیب های زیاد، سال ۹۵ تصمیم گرفتیم در دنیای دیجیتال هم راهی برای ارتباط با شما ایجاد کنیم.

1397

توسعه ارتباط آرتا

از سال ۹۷ توانستیم با شما عزیزان در سرتاسر کشور ایران ارتباط برقرار کنیم و تا الان تقریبا به نیمی از استان های کشور کالا ارسال کرده ایم.

1398

آرتا هنری

دی ماه ۹۸ به این نتیجه رسیدیم که بهتر است که با شما هنر دوستان عزیز رابطه حرفه ای تر و عمیق تری برقرار کنیم و فروشگاه اینترنتی آرتا هنری را راه اندازی کردیم. سایت آرتا هنری نتیجه چندین سال تجربه و کار حرفه ای در حوزه لوازم نقاشی است.

تفاوت ما
تفاوتی که ما داریم این است که بیشترین اعتماد را به شما داریم، مثلا ما با لبخند هم پس میگیریم هم تعویض میکنیم(نگران نباشید، لبخند شما را از پشت تلفن هم میفهمیم)

فرق ما این است که فقط یک فروشگاه نیستیم و شما هم تنها برای ما مشتری نیستید، خیلی علاقمندیم به یک رابطه نزدیک و دوطرفه با شما.

آموزش ها و مقالات تحصصی ما در زمینه لوازم نقاشی و نقاشی نشانه تعلق خاطر ما به این فعالیت هنری است. این یکی از مهمترین اشتراکات ما و شما است.